Home ShowBiz Gigi Hadid, ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare, nuk e prisnim nga modelja, na la pa fjalë
Gigi Hadid, ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare, nuk e prisnim nga modelja, na la pa fjalë
0

Gigi Hadid, ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare, nuk e prisnim nga modelja, na la pa fjalë

0
0

Gati tre muaj pas lidhjes së vëllait të saj me këngëtaren shqiptare Dua Lipa, Gigi ka dy fjalë për të thënë.

Ajo është e para që e ka aprovuar lidhjen mes tyre dhe këtë e ka shprehur përmes komenteve pozitive në fotot e të dyve, po së fundmi ka bërë një reagim që na ka lënë pa fjalë.

Ajo ka shpërndarë një foto të çiftit në instastoryn e saj, duke shkruar: “ I dua kaq shumë këtë të dy”, ndërsa i ka bërë si të vëllanë ashtu edhe Duan.

Dua u lidh me vëllain e vogël të motrave Hadid, menjëhërë pas ndarjes nga i dashuri i saj historic Isaac Carew.

Lidhja e tyre u bë publike menjëherë, ndërsa çiftin e shohim gjatë gjithë kohës bashkë më të dashuruar se kurrë.

gigi

Link: https://www.instagram.com/gigihadid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0OqYyUnmNB/