Home ShowBiz Ditëlindja me fundin më të paimagjinueshëm, E tmerrshme Xheni e Big Brother sapo na la pa fjalë
Ditëlindja me fundin më të paimagjinueshëm, E tmerrshme Xheni e Big Brother sapo na la pa fjalë
0

Ditëlindja me fundin më të paimagjinueshëm, E tmerrshme Xheni e Big Brother sapo na la pa fjalë

0
0

Ajo u përfol gjatë në media për lidhjen e më pas ndarjen me Bernardin.

Të dy ish banorë të Big Brother patën një histori e cila u diskutua për një kohë shumë të gjatë.

Tashmë bukuroshja ka festuar 24 vjetorin e ditëlindjes në një festë romantike e cila u mbyll me një super surprizë.

Xheni Mhillaj mori propozimin më të rëndësishëm dhe sapo i tha po partnerit të saj.

Ajo nuk e ka bërë ende publike kush është ai, por sapo i dha fund të gjitha shanseve për një rikthim të mundshëm me Bernardin.

Bukuroshja ka postuar në Instagram unazën e veçantë të fejesës si dhe dhuratat e shumta për ditëlindje.

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe disa momente nga darka romantike nën dritën e qirinjve.

View this post on Instagram

• TE DUA • #mybirthday#yes💍❤️

A post shared by Jen ⚓️ (@xheni__mhillaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2UzUhBF8yS/

xhni bith

xheni ppo

Link: https://www.instagram.com/xheni__mhillaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1E0EHZFiXE/