Home ShowBiz Guxon Arbana, moderatorja transformohet, nuk do ta njihni me pamjen e re
Guxon Arbana, moderatorja transformohet, nuk do ta njihni me pamjen e re
0

Guxon Arbana, moderatorja transformohet, nuk do ta njihni me pamjen e re

0
0

Moderatorja simpatike Arbana Osmani ka vendosur të ndryshojë pamje dhe duket se ka qëlluar në shenjë.

Menjëherë pas pushimeve, ajo i është rikthyer studiove të “Top Channel”, ku po përgatitet për sezonin e ri të emisionit.

Ndërsa sot është shfaqur me një ndryshim në look, që duhet pranuar se i shkon shumë.

Arbana ka vendosur të zgjasë flokët me extation dhe ka errësuar ngjyrën, ndërsa duket shumë e kënaqur me rezultatin.

Ajo është përfolur shumë së fundmi për lidhjen e saj me regjisorin Eduard Grishaj, ndërsa shfaqen gjithnjë e më shumë pranë njëri tjetrit.

arbanaaaa

arbana

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bs1CmQZlJIV/