Home Lifestyle Iriqi më i famshëm në botë, buzëqesh në çdo foto, shifër rekord ndjekësish në instagram
Iriqi më i famshëm në botë, buzëqesh në çdo foto, shifër rekord ndjekësish në instagram
0

Iriqi më i famshëm në botë, buzëqesh në çdo foto, shifër rekord ndjekësish në instagram

0
0

Ai është padyshim iriqi më i famshëm, ka një faqe të tij në Instagram dhe konsiderohet si kafsha më e  lumtur në botë.

Iriqin e lidhim me lumturinë për faktin se në çdo foto del duke buzëqeshur dhe është ndoshta kafsha më e bukur që keni parë ndonjëherë.

Faqja e tij në Instagram sigurisht që menaxhohet nga pronarët e tij, por duhet thënë se ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm.

Ky iriq i quajtur Herbee ka plot 1,5 milion ndjekës në Instagram dhe fotot e tij të veçanta marrin me mijëra pëlqime e komente pozitive.

Në Instagram këtë iriq e gjeni me emrin Mr Pokee, ndërsa e zonja e tij shkruan: “Gjithçka nisi me një iriq të quajtur Mr Pokee i cili na mësoi si të jemi të lumtur dhe të buzëqeshim”

Nëse do të shihni fotot e Herbee, do të bindeni edhe vetë që është vërtetë shumë i veçantë dhe do t’ju bëjë të kuptoni sa e rëndësishme është të buzëqeshësh.

Link: https://www.instagram.com/p/B08ov1DgM90/

Link: https://www.instagram.com/p/B2W03nxC5eG/

Burimim i fotos: https://www.instagram.com/p/B2RuvMRAyDa/