Home ShowBiz Bes Kallaku marrëveshje me fotbollistin e njohur të Fiorentinës Ribery, ja çfarë i bëri bashkë
Bes Kallaku marrëveshje me fotbollistin e njohur të Fiorentinës Ribery, ja çfarë i bëri bashkë
0

Bes Kallaku marrëveshje me fotbollistin e njohur të Fiorentinës Ribery, ja çfarë i bëri bashkë

0
0

Bes Kallaku ndodhet aktualisht në Itali, ku po punon për xhirimin e filmit të tij të fundit “Falco”.

Gjatë qëndrimit të tij në shtetit fqinj, ai është takuar me futbollistin e njohur francez që luan me Fiorentinën Franck Ribery.

Ai ka shkruar me humor krahas fotos se do ta marrë futbollistin tek ekipi i Laçit, ndërsa me tutje përmend filmin “Falco”.

Kjo na bën të dyshojmë se futbollisti mund të ketë ndonjë rol në këtë film, ose Besi mund ta ketë takuar rastësisht dhe nuk e ka humbur rastin për të bërë një foto me të.

Gjithçka mbetet për tu parë në momentin që do të dalë filmi në kinema.

Ajo çfarë dimë është se pjesë e filmit do të jetë edhe këngëtarja e njohur Bleona Qerreti.

Link: https://www.instagram.com/p/B2kLYLXBRlx/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2kLYLXBRlx/