Home ShowBiz Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë
Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë
0

Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë

0
0

Këngëtarja Ronela Hajati po vijon pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme.

Aktualisht ajo ndodhet në Miami dhe sapo ka postuar një foto me bikini ku shfaqet më në formë se kurrë.

Pavarësisht zërave për një ndarje mes saj dhe Young Zerkës si dhe thashethemeve për një lidhje të këtij të fundit me një vajzë tjetër, Ronela është shfaqur krejt e lumtur dhe e qetë, duke shfrytëzuar në maksimum pushimet e saj për t’u argëtuar.

Këngëtarja ka pozuar në foton e fundit me një palë bikini në ngjyrë rozë ku ekspozon linjat e saj.

Disa ditë më parë ajo është shfaqur nën shoqërinë e miqve të saj në Miami ku ka postuar video të shumta duke u argëtuar në një klab nate.

Ronela ndodhet tashme prej më shumë se 10 ditësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është parë të postojë vazhdimisht foto e video nga vendet ku ka qenë.

View this post on Instagram

Hey Miami we salute you! 🤪👙🐬 Bikinis by : @shawty.onlineshop

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3CmaxWF0_W/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0JbfiZnkCJ/