Home ShowBiz Ja si zhvishet xhaketa në restorantet e Parisit, videoja e Besit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Ja si zhvishet xhaketa në restorantet e Parisit, videoja e Besit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Ja si zhvishet xhaketa në restorantet e Parisit, videoja e Besit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Bes Kallaku është i njohur për humorin e tij dhe për mënyrën e veçantë që zgjedh për të dalë nga situata të ndryshme.

Edhe këtë herë duket se ka goditur në shenjë me mënyrën e veçantë se si ka menduar ta zgjidhë një problem në një restorant.

Ai ndodhet aktualisht me Xhensilën në Paris, ndërsa është duke darkuar dhe mesa duket nuk ndihet komodë ndërsa kërkon të heqë xhaketën e lëkurës.

Mirëpo vendi i ngushtë nuk e lejon Besi ta zhveshë rehat xhaketën dhe kështu që vendos të hipë sipër divanit ku qëndron për të patur më shumë hapësirë për tu zhveshur.

Në sfond dëgjohet Xhensila e cila qesh me veprimin e tij, ndërsa aktori pasi ka hequr xhaketën duket më i rehatuar për të vijuar normalisht darkën.

Link: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Buook3bn-iG/