Home ShowBiz Oriola shfaqet topless, ja fotot përvëluese të modeles
Oriola shfaqet topless, ja fotot përvëluese të modeles
0

Oriola shfaqet topless, ja fotot përvëluese të modeles

0
0

Oriola Marashi është një prej modeleve më të njohura dhe provokuese e cila na servir vazhdimisht foto të nxehta në të cilat shfaq format e saj perfekte.

Ajo është mjaft aktive në instagram ku e shohim vazhdimisht të postojë foto e video krejt të veçanta, kryesisht nga momentet e punës.

Së fundmi ajo ka postuar në instastory një foto ku shfaqet duke mbajtur gjoksin me duar, ndërsa ka veshur një palë doreza Luis Vuitton.

Modelja shfaqet si gjithmonë super joshëse ndërsa na servir foto gjithnjë e më të veçanta të saj.

Në përgjithësi fotot dhe videot e modeles marrin mijëra pëlqime dhe komente komplimentuese nga ana e fansave.

oriola marashi

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvwKnTDlRZY/