Home ShowBiz Dafina paska një motër binjake dhe nuk e dinim… ngjashmëri e habitshme, janë identike
Dafina paska një motër binjake dhe nuk e dinim… ngjashmëri e habitshme, janë identike
0

Dafina paska një motër binjake dhe nuk e dinim… ngjashmëri e habitshme, janë identike

0
0

Këngëtarja Dafina Zeqiri njihet për pamjen e saj gjithmonë të kuruar dhe tiparet e bukura.

Pavarësisht eksperimenteve të vazhdueshme që bën me flokët ajo shfaqet gjithmonë në formë dhe duket se i shkon çdo gjë.

Por së fundmi kemi vënë re një ngjashmëri të saj me këngëtaren e njohur Ana Kabashi.

Nëse do të krahasojmë një foto të Dafinës me flokë të gjata të zeza me një foto të Anës, shohim se bukuroshet ngjajnë shumë dhe nëse nuk do ta dinim që bashkë si lidh asnjë gjë, nuk do ta nguronim ti quanim binjake.

Të dyja vajzat kanë tipare të ngjashme dhe sigurisht që janë të bukura secila në llojin e vet, por mund të themi pa frikë se ngjajnë shumë, sidomos në kohën kur Dafina ishte me flokë të gjata të zeza.

Ana Kabashi dhe Dafina përveçse vajza të bukura janë edhe mjaft të suksesshme në karrierën e tyre si këngëtare.

Kënga më e fundit e Anës “Ami lekt”, ka korrur shumë sukses që prej momentin të publikimit, duke kapur rekord klikimesh në pak kohë.

Link: https://www.instagram.com/p/By90OHHhImk/

Link: https://www.instagram.com/p/B1JHkrlHKTH/

View this post on Instagram

You make me fly baby 🥰 #summertime

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1vvptXnuQU/

View this post on Instagram

Beabe

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Link: https://www.instagram.com/p/BpP2wZwBYw8/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=LszEd9jpMQc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv4Nz-AhhDv/