Home Lifestyle I lajthiti të gjithë me pamjen, por nuk do ta besoni kurrë sa ka kushtuar fustani i Norës
I lajthiti të gjithë me pamjen, por nuk do ta besoni kurrë sa ka kushtuar fustani i Norës
0

I lajthiti të gjithë me pamjen, por nuk do ta besoni kurrë sa ka kushtuar fustani i Norës

0
0

Nora Istrefi i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj në një eveniment ku ishte prezente së fundmi.

Ajo është shfaqur veshur me një fustan të zi të shkurtër me printim lulesh që e tregonte shumë bukur.

Sipas faqes së njohur “What they wearin”, ky fustan i Norës, është i Zarës dhe kushton vetëm 39,95 euro.

Mesa duket nuk është e rëndësishme të vishesh shtrenjtë për të tërhequr vëmendjen, mjafton që veshja të të tregojë bukur dhe mund të biesh në sy shumë thjesht.

Aksesori më i shtrenjtë që ka Nora në veshjen e saj është çanta dior e cila kushton plot 2800 euro, për të vijuar më pas me vathët kristal 465 euro dhe në fund këpucët po Zara 49,95 euro.

Link: https://www.instagram.com/p/B3wiNlvAtjm/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3pIH0BJLzY/