Home ShowBiz Enca feston ditëlindjen, por ka rënë në hall, ja çfarë e shqetëson këngëtaren
Enca feston ditëlindjen, por ka rënë në hall, ja çfarë e shqetëson këngëtaren
0

Enca feston ditëlindjen, por ka rënë në hall, ja çfarë e shqetëson këngëtaren

0
0

Prej disa ditësh Enca po përgatitet për të festuar ditëlindjen e saj dhe sot erdhi momenti i shumëpritur.

Këngëtarja disa ditë më parë mori madje mendimin e fansave se ku do ishte më mirë ta kalonte 24 vjetorin, ndërkohë që në mesnatë dikush i ka bërë surprizë një tortë.

Por Enca ka një tjetër problem shqetësues në këtë ditë, atë të çdo personi që rritet.

“Obobo, s’do jem më kurrë 23 vjeç”, thotë Enca në një postim të shpërndarë në instastory, ndërsa në një tjetër ka postuar tortën e ditëlindjes.

Këngëtarja ende nuk ka zbuluar asnjë detaj se ku do ta kalojë ditëlindjen dhe kë do të ketë ftuar, gjithçka mbetet për tu parë gjatë ditës.

encaa

enca

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0G7sDpg55T/