Home Aktualitet Shpallet kënga më e bukur e dekadës, as që ju shkon ndërmend kush është
Shpallet kënga më e bukur e dekadës, as që ju shkon ndërmend kush është
0

Shpallet kënga më e bukur e dekadës, as që ju shkon ndërmend kush është

0
0

Është konsideruar si kënga më e bukur e kësaj dekade dhe as që ju shkon ndërmend kush është.

Mund të duket e habitshme por asnjë prej nesh nuk mund ta imagjinonte që kënga “Video games” e Lana del Ray do të  shpallej kënga më e bukur e këtij 10 vjeçari.

Në fakt të gjihë menduan se ky çmim do të shkonte për “Despacito” një këngë që bëri namin tre vite më parë, por mesa duket krijimi i Lana Del Ray në 2011 la pas shumë këngë të tjera të famshme të kësaj dekade.

Këngëtarja është shprehur shumë mirënjohëse për këtë vlerësim, pavarësisht se nuk ishte e pranishme në eventin ku u ndanë çmimet.

Link: https://www.instagram.com/p/B3xUYVapEEQ/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/silver-colored-microphone-675960/