Home Aktualitet Puth meshkuj të panjohur në rrugë, shqiptarja tërheq vëmendjen e mediave
Puth meshkuj të panjohur në rrugë, shqiptarja tërheq vëmendjen e mediave
0

Puth meshkuj të panjohur në rrugë, shqiptarja tërheq vëmendjen e mediave

0
0

Kristiana Kuqi është një kosovare që i ka pasion udhëtimet.

Ajo poston vazhdimisht në instagramin e saj foto e video të ndryshme nga vendet që viziton, por së fundmi është bërë e njohur për një tjetër fenomen.

Ajo ju kërkon puthje meshkujve të panjohur në rrugë dhe më pas poston foto me ta në twitter.

Ky zakon i saj duket se ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja, të cilat i kanë kushtuar asaj një artikull të veçantë.

Fotot e saj në Paris, Romë apo Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku shfaqet duke u puthur me meshkuj të ndryshëm kanë marrë mbi 500 mijë pëlqime, ndërsa shumica e personave e komplimentojnë për guximin.

“Shpresoj që ky djali që e kam takuar tek kulla Eiffel dhe i kam kërkuar që të bëjmë një foto bashkë duke u puthur në mënyrë që të mund të shtirem sikur kam kaluar kohë romantike në Paris të jetë mirë”, thotë Kristiana.

Të njëjtën gjë përsërit edhe tek fotot me meshkujt e tjerë në Romë dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mesa duket ajo ka gjetur një mënyrë mjaft argëtuese për ti mashtruar të tjerët dhe pas kësaj ka vendosur që ti përshëndesë djemtë duke ripostuar fotot.

Link: https://www.instagram.com/p/BMSHRKggQuy/

View this post on Instagram

When in Rome 🤷🏼‍♀️

A post shared by Kristiana Kuqi (@kristianakuqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWOGkZIHn_J/

kristina

Link: https://twitter.com/KristianaKuqi/status/1190357167427276800/photo/1

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2hkbSLIEWW/