Home Aktualitet Meghan Markle sërish shtatëzanë? Ja detajet që ngritën dyshime
Meghan Markle sërish shtatëzanë? Ja detajet që ngritën dyshime
0

Meghan Markle sërish shtatëzanë? Ja detajet që ngritën dyshime

0
0

Meghan dhe Harry janë bërë prindër të një djali 6 muaj më parë, por mesa duket çifti ka në plan të shtojë shumë shpejt familjen me një tjetër fëmijë.

Të paktën këtë na lë të kuptojmë diskutimet që Harry dhe Meghan kanë bërë gjatë vizitës së tyre në Windsor me familjet e ushtarakëve.

Princi ka shprehur interes për të kuptuar se si shkojnë gjërat në familje pas ardhjes në jetë të një fëmije të dyte ndërsa ka lënë të kuptohet se shumë shpejt Archi do të bëhet me një vëlla apo motër.

Të njëjtin interes ka shprehur edhe Meghan duke dashur të dijë më shumë lidhur me mundësinë për të patur një fëmijë të dytë.

Nuk e dimë nëse Meghan është sërish shtatëzanë, por të paktën me këto dyshime është e qartë që po e mendon seriozisht ti japë Archit një motër ose vëlla.

Link: https://www.express.co.uk/news/royal/1201598/meghan-markle-pregnant-prince-harry-archie-harrison-second-baby-camilla-chest-injection

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4kOGnInVUm/