Home ShowBiz Fatma rrëfehet për herë të parë, ja planet për dasëm, emri i bebit dhe shtatëzania
Fatma rrëfehet për herë të parë, ja planet për dasëm, emri i bebit dhe shtatëzania
0

Fatma rrëfehet për herë të parë, ja planet për dasëm, emri i bebit dhe shtatëzania

0
0

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali i cili pritet të vijë në jetë në muajin shkurt.

Moderatorja ka qenë e ftuar në emisionin “Lartë e poshtë”, të gazetarit Eraldo Rexha dhe ka folur për herë të parë për shtatëzaninë, vështirësitë e fillimit, emrin e bebit dhe planet për një dasmë në të ardhmen.

Fatma ka sqaruar se dhomën e bebit do ta zgjedhin kur ai të rritet pak dhe të kuptojë se çfarë i pëlqen dhe çfarë jo.

Ndërsa lidhur me emrin ajo ka sqaruar se është duke debatuar me Alfion për të cilin mesa duket nuk po bien dakord për emrin pasi Alfio do një emër italian dhe Fatma shqiptar.

Moderatorja ka sqaruar gjithashtu se kur të rritet djali do të bëjnë edhe një dasëm por për momentin janë fokusuar tek shtatëzania dhe si fillim mund të organizojnë një Baby shower.

Link: https://www.instagram.com/p/B4nfX04g9jB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0s8TT3hSjw/