Home ShowBiz “Gruaja jote s’ka burrë”, Jul Deda shpërthen në fyerje ndaj gazetares “Familjes time ti…”
“Gruaja jote s’ka burrë”, Jul Deda shpërthen në fyerje ndaj gazetares “Familjes time ti…”
0

“Gruaja jote s’ka burrë”, Jul Deda shpërthen në fyerje ndaj gazetares “Familjes time ti…”

0
0

Debati midis aktorit Jul Deda dhe gazetares Mira Kazhani duket se nuk është mbyllur me aq.

Pas përgjigjes së Mirës e cila i thotë aktorit se as gruaja e tij nuk ka një burrë, Jul Deda shpërthen edhe më keq ndaj gazetares.

Në një status të tij në instagram aktori shkruan:

“O vajzë pasi familjes time ti hash atë që nuk thuhet.. gjej një burrë për vete se të qetëson”

I gjithë debati lindi pas një shkrimi të Mirës për protestën e banorëve të Astirit të cilën ajo e quante të dështuar.

Kjo nuk i ka pëlqyer aktorit, i cili është shprehur kundër opinionit të saj, ndërsa i përmend edhe jetën private në një status në facebook.

E gjithë kjo solli replikat mes tyre të cilat degjeneruan deri në fyerje personale.

Jul Deda

Link: https://www.instagram.com/juldeda/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4ZmppIl_mn/https://www.instagram.com/p/B284AKfJ0qa/