Home ShowBiz “Nuk u ndamë, ndërruam mënyrën e komunikimit”, Big Mama, mesazhi i ndjerë për të atin
“Nuk u ndamë, ndërruam mënyrën e komunikimit”, Big Mama, mesazhi i ndjerë për të atin
0

“Nuk u ndamë, ndërruam mënyrën e komunikimit”, Big Mama, mesazhi i ndjerë për të atin

0
0

Këngëtarja e njohur Big Mama humbi të atin një javë më parë dhe njoftimin e këtij lajmi e dha vetë në instagramin e saj.

Këtë herë këngëtarja ka shpërndarë në instagram një mesazh të ndjerë drejtuar të atit të cilin e falënderon për gjithçka i ka dhënë në jetë.

“Ne nuk u ndamë, vetëm ndërruam mënyrën e komunikimit”, thotë këngëtarja në këtë mesazh, ndërsa i premton të atit se do ti realizojë të gjitha ëndrrat që ai kishte për të ndërsa në fund i thotë se e do pafundësisht.

Këngëtarja është ndalur gjithashtu të falënderojë të gjithë miqtë që e mbështetën në këto ditë të vështira.

Ky mesazh i saj ka prekur miqtë dhe fansat të cilët i kanë shkruar mesazhe të shumta ngushëllimi këngëtares, ndërsa i thonë të bëhet e fortë.

Link: https://www.instagram.com/p/B447xSLnLNA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BpzGVZVA76k/