Home ShowBiz “Hajde zemër”, një tjetër këngë dashurie premierë pasditen e sotme
“Hajde zemër”, një tjetër këngë dashurie premierë pasditen e sotme
0

“Hajde zemër”, një tjetër këngë dashurie premierë pasditen e sotme

0
0

Këngëtari Shenur Ajeti do të publikojë pasditen e sotme një tjetër këngë për publikun dhe fansat e muzikës së tij.

“Hajde zemër”, është projekti muzikor për të cilin ka punuar së fundmi këngëtari.

Kjo këngë ritmike një përzierje midis folkut dhe muzikës moderne është një tjetër këngë dashurie e këngëtarit e cila do t’ju pëlqejë sapo ta dëgjoni.

Këngëtari ka publikuar disa muaj më parë një tjetër këngë pak a shumë me të njëjtat motive e cila është mirëpritur nga fansat e tij.

Kënga “Hajde zemër”, do të publikohet sot rreth orës 18:00 dhe pritet të ketë sukses ashtu si këngët e tjera të publikuara prej tij.

Link: https://www.instagram.com/shenur_ajeti__84/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3ziKy7IH6y/