Home ShowBiz Ariana poston videon më të bukur me Anën, vogëlushja një ëngjëll në krahët e të ëmës
Ariana poston videon më të bukur me Anën, vogëlushja një ëngjëll në krahët e të ëmës
0

Ariana poston videon më të bukur me Anën, vogëlushja një ëngjëll në krahët e të ëmës

0
0

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë bërë prindër për herë të katërt pas ardhjes në jetë të Anës gati një muaj e gjysmë më parë.

Vogëlushja ka sjellë shumë gëzim në familje dhe kjo duket qartë në fotot dhe videot e shumta të postuara në instagram ku familja shfaqet më e lidhur dhe e dashuruar se kurrë.

Ariana ka postuar së fundmi në instastory një video ku shfaqet duke tundur në krah Anën dhe kjo është një prej atyre momente të ralla ku ato të dyja duken kaq bukur së bashku.

Vogëlushja ka veshur një kostum ngjyrë rozë, ndërsa Ariana e puth në qafë dhe i përkëdhel flokët.

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë gjithashtu prindër të dy vajzave të tjera dhe të një djali, ndërsa kanë thënë se nuk do të ndalen deri sa të bëjnë një djalë tjetër.

Link: https://www.instagram.com/arianafejzullahu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B34Wnz_hftw/