Home ShowBiz Loredana dhe Mozzik rikthejnë kohën kur këndonin bashkë, reperja këtë herë na la pa fjalë
Loredana dhe Mozzik rikthejnë kohën kur këndonin bashkë, reperja këtë herë na la pa fjalë
0

Loredana dhe Mozzik rikthejnë kohën kur këndonin bashkë, reperja këtë herë na la pa fjalë

0
0

Loredana dhe Mozzik kanë qenë në qendër të vëmendjes së medias që pas njoftimit për ndarje.

Rrugët e tyre u ndanë jo vetëm në jetën private, por edhe në atë profesionale.

Ata të dy pas ndarjes vijuan me projektet e tyre individuale, por dikur këndonin bashkë dhe sigurisht që edhe çmimet ishin të përbashkëta.

Këtë e vërteton edhe ky çmim i përbashkët që Loredana ka vendosur të postojë në instagram ku shfaqet së bashku me Mozzik.

Pavarësisht se ata janë ndarë këngëtarja e kujton me krenari kohën kur punonin dhe këndonin bashkë, periudhë në të cilin kanë marrë shumë çmime dhe këtë e vërteton më së mirë kjo foto e postuar në instastoryn e këngëtares.

Mozzik dhe Loredana njoftuan ndarjen nga njëri tjetri gati një muaj më parë.

Megjithatë këngëtari u shpreh se me Loredanën do të ketë gjithmonë një lidhje të fortë pasi kanë një vajzë së bashku.

Link: https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2JrMa3CcuV/https://www.instagram.com/p/B21xjxnCT3R/