Home ShowBiz “Gjithmonë një shpirt për katër” Dojna ndan dhimbjen e humbjes së njeriut më të shtrenjtë
“Gjithmonë një shpirt për katër” Dojna ndan dhimbjen e humbjes së njeriut më të shtrenjtë
0

“Gjithmonë një shpirt për katër” Dojna ndan dhimbjen e humbjes së njeriut më të shtrenjtë

0
0

Ditën e djeshme moderatorja e njohur dhe tepër gazmore, Dojna Mema, ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të, babain e saj të zemrës.

Këtë humbje të madhe ajo e ka publikuar në Instagram të profilit të saj duke e shoqëruar me një video humori nga shumë momente të gëzuara që ajo me babin dhe familjen kaluan sëbashku.

“Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe!
Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.
P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater.”

Ka shkruan Dojna për këtë humbje të madhe!

Link: https://www.instagram.com/p/B50gdy-h5uB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4hRkbnh–i/