Home ShowBiz “Sot i qesha në fytyrë gabimeve të mia” Zbulohet kujt iu drejtua Rozana me këtë status
“Sot i qesha në fytyrë gabimeve të mia” Zbulohet kujt iu drejtua Rozana me këtë status
0

“Sot i qesha në fytyrë gabimeve të mia” Zbulohet kujt iu drejtua Rozana me këtë status

0
0

Rozana Radi gjithmonë ka rënë në sy për natyrën e saj tepër të çiltër. Ajo nuk mban asgjë për vetë por ato që ka i thotë publikisht pa e vrarë mëndjen se çfarë mund të thonë të tjerët. E vërteta është e hidhur por mbetet e vërtetë.

“Kam humbur shumë kohë duke u përpjekur të jem e drejtë me ata/ato që nuk kanë qënë me mua! Mendoja që gabimi isha unë dhe kisha harruar rrespektin për veten dhe buzëqeshjen. Vetëm pasqyrës dhe vetes nuk i fshihemi dot! Sot i qesha në fytyrë gabimeve të mia. Njerzit e zgjuar duhet të mësojnë nga gabimet e të tjerëve, sduhet ti bëjë vet ato”.

Rozana na ka lënë pa fjalë me këtë status të saj të publikuar në Instagram por nuk është prononcuar drejtpërdrejtë se kujt personi i është drejtuar. Ndoshta ky ka qënë një mesazh publik dhe personi që ka lënduar Rozanën e ka kuptuar mirë se çfarë ka dashur të thotë ajo me këtë gjë!

View this post on Instagram

BUZEQESH 🔱

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B5z0lXPFvlG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5ICQSAFXkG/