Home ShowBiz “Kur miqtë të lajnë dhe të lyjnë” – Enedën e akuzuan publikisht për këtë padrejtësi
“Kur miqtë të lajnë dhe të lyjnë” – Enedën e akuzuan publikisht për këtë padrejtësi
0

“Kur miqtë të lajnë dhe të lyjnë” – Enedën e akuzuan publikisht për këtë padrejtësi

0
0

Është mbyllur ditën e shtunë në mbrëmje dhe nata finale e edicionit për vitin 2019-të të Kënga Magjike. Trofeun e çmimit të parë e rrëmbeu Eneda Tarifa.

Por pasi u bënë publike votimi i artistëve kundrejtë njëri-tjetrit filluan pakënaqësirat. Ardit Cuni ka akuzuar publikisht Eneda Tarifën pasi ajo i kishte dhënë 0 pikë këngës së tij.

E ndërkohë Arditi paska pasur një video të datës 20 Nëntor me Enedën dhe e ka nxjerrë nga arkivat e telefonit të tij duke i thënë kështu Enedës për pakënaqësinë e votimit të saj.

Akoma deri tani nuk kemi një reagim publik nga Eneda për Ardit Cunin por kujtojmë që ajo dje në emisionin “E diela shqiptare” e shprehu që nuk duhet të ketë hatërmbetje për çmimin sepse këtë vit e merr ajo e vitin tjetër dikush tjetër.

cuni

Link: https://www.instagram.com/arditcuni/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5N_6EvFkyb/