Home ShowBiz Nuk ka asgjë për të fshehur më – Jo vetëm në udhëtim me Eduartin por edhe me familjen e tij
Nuk ka asgjë për të fshehur më – Jo vetëm në udhëtim me Eduartin por edhe me familjen e tij
0

Nuk ka asgjë për të fshehur më – Jo vetëm në udhëtim me Eduartin por edhe me familjen e tij

0
0

U fol kaq gjatë për lidhjen e Arbana Osmanit me regjisorin Eduart Grishaj por më në fund nuk ka më gjëra të fshehta edhe pse shumica e kishin vënë re që ata ishin bashkë.

Më në fund çifti simpatik publikon foto hapur dhe pa problem më se çfarë mund të shkruajnë mediat. Arbana me Eduartin janë duke shijuar periudhën e tyre të dashurisë dhe gjënden në Zvicërr por ata nuk janë vetëm.

Lidhje e tyre është finalizuar tashmë dhe këtë herë në udhëtim është vëllai i Eduartit bashkë më partneren  e tij, pra ata kanë udhëtuar të katërt në këtë vënd përrallorë.

 

Më poshtë galeria e fotove nga pushimet e çiftit:

a3

a2

a1

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5zwCn2AqGW/