Home ShowBiz Kërcen gjysmë e zhveshur në ballkon, Dafina publikon videon më të nxehtë
Kërcen gjysmë e zhveshur në ballkon, Dafina publikon videon më të nxehtë
0

Kërcen gjysmë e zhveshur në ballkon, Dafina publikon videon më të nxehtë

0
0

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke pushuar në Maldive me nënën dhe motrën e saj.

Që prej disa ditësh kur nisi pushimet e deri më sot, këngëtarja ka postuar foto e video  mjaft të veçanta ku shfaqet gjithmonë sensuale.

Pas një fotoje topless, këtë herë këngëtarja guxon edhe më shumë duke kërcyer  gati e zhveshur.

Ajo ka veshur një palë bikini në ngjyrë të bardhë ku ekspozon të pasmet ndërsa është duke kënduar e kërcyer.

Kjo video është realizuar në ballkonin e dhomës së saj të gjumit, e cila ka një pamje mbresëlënëse nga plazhi.

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Y5yq6Bx05/