Home ShowBiz Nuk do ta besoni! Lori Hoxha rrëfen për herë të parë sa e pasur është
Nuk do ta besoni! Lori Hoxha rrëfen për herë të parë sa e pasur është
0

Nuk do ta besoni! Lori Hoxha rrëfen për herë të parë sa e pasur është

0
0

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një prej personazheve më të përfolur për jetën e saj luksoze, pushimet e shtrenjta dhe veshjet firmë që i ekspozon edhe në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht i lejon fansat e saj që ti bëjnë pyetje, për të cilat përgjigjet thuajse gjithmonë.

Kurioziteti i ndjekësve ndalet kryesisht tek produktet që përdor Lori për flokët, fytyrën apo parfumin e saj të preferuar.

Megjithatë këtë herë dikush e ka pyetur Lorin: “Nëse lumturia do të ishte një monedhë sa e pasur mendon se je?”

Lori në fakt nuk ka ngurruar të përgjigjet lidhur me pyetjen duke shkruar: “Klasë e mesme, mund të përballoj thuajse çdo gjë që më nevojitet. Ndonjëherë në aq e kaq, mund të shpenzoj pa e menduar për diçka të mirë”

Lori Hoxha

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5p_9wklMHU/