Home ShowBiz Nuk do ta besoni! Ja kush është modelja shqiptare në klipin e Ariana Grandes
Nuk do ta besoni! Ja kush është modelja shqiptare në klipin e Ariana Grandes
0

Nuk do ta besoni! Ja kush është modelja shqiptare në klipin e Ariana Grandes

0
0

Modelja e njohur shqiptare Klaudia Kalia do të shfaqet në klipin e ri të Ariana Grandes.

Bukuroshja e famshme për kaçurrelat e saj të dendura ka fituar disa gara bukurie, ndërsa prej muajit gusht ka nënshkruar një kontratë me “Fashion TV”.

19 vjeçarja ishte e ftuar në studion e “Ftesë në pesë” në “Top Channel”, ku rrëfeu ecurinë e karrierës së saj brenda dhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

Ajo tregoi gjithashtu se shumë shpejt mund të bëhet pjesë e klipit të ri të këngëtares me famë ndërkombëtare Ariana Grande një propozim që i ka ardhur nga një fotograf i njohur i cili e ka pëlqyer gjatë një sesioni fotografik.

E pyetur nga Bieta lidhur me fitimet e saj, modelja thotë se ka arritur të fitojë deri në 20 mijë euro si imazh i një fushate promocioni për ujin.

Modelja ka squar gjithashtu se nuk i ka qejf klipet, pasi shpesh herë është ftuar edhe nga artistët shqiptarë, por gjithmonë i ka refuzuar, megjithatë këtë herë nuk ka mundur ti thojë ofertës joshëse për të qënë pjesë e klipit të Arianës.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=f-4j24e55rI

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5nrd0uFTPh/