Home ShowBiz Alketa e vendosi pemën në shtëpi dhe ne mbetëm pa fjalë, duket përrallore
Alketa e vendosi pemën në shtëpi dhe ne mbetëm pa fjalë, duket përrallore
0

Alketa e vendosi pemën në shtëpi dhe ne mbetëm pa fjalë, duket përrallore

0
0

Afrimi i festave të fundvitit ka filluar të sjellë tashmë atmosferë festive në çdo shtëpi.

Thuajse të gjithë personazhet e njohur e kanë vendosur tashmë pemën dhe kanë dekoruar ambjentet e shtëpisë.

Edhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu i është bashkuar kësaj atmosfere festive duke vendosur pemën gjigande dhe gjithë zbukurimet festive në shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar në instagramin e saj dy foto ku duket këndi i shtëpisë ku ndodhet pema.

Fotot janë bërë nga jashtë dritares dhe të krijojnë përshtypjen e një shtëpie përrallash, shumë e ngrohtë dhe festive.

Pema gjigande e festave në shtëpinë e Alketës është ndoshta më e veçanta që keni parë deri tani, kjo edhe për shkak të zbukurimeve të veçanta ndriçuese të cilat të japin përshtypjen e një fotoje shkëputur nga filmat për Krishtlindje.

alketaa pema

Alketaapem

Link: https://www.instagram.com/alketavejsiu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3Xs2wqnoZp/