Home ShowBiz Lamtumirë flokë biondë, Fjoralba Ponari ndryshon look, ja si ngjan kokëkuqe
Lamtumirë flokë biondë, Fjoralba Ponari ndryshon look, ja si ngjan kokëkuqe
0

Lamtumirë flokë biondë, Fjoralba Ponari ndryshon look, ja si ngjan kokëkuqe

0
0

Moderatorja Fjoralba Ponari e cila që prej këtij sezoni po drejton një prej rubrikave të “E Diell” në “Top Channel” ka guxuar për herë të parë me pamjen e saj.

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë biondë, që në momentin e parë që ka filluar të dalë në ekran, por mesa duket tashmë ka vendosur të ndryshojë look.

Ajo ka vendosur të heqë dorë nga flokët e verdhë, duke u shndërruar në një kokëkuqe shumë tërheqëse.

Moderatorja ka guxuar me një ngjyrë të re flokësh e cila duhet pranuar se i shkon shumë.

Shumica e fansave dhe miqve të saj e kanë pëlqyer moderatoren me flokët në ngjyrrë karrotë e madje nuk i kanë kursyer komplimentat për pamjen e saj të re.

Link: https://www.instagram.com/p/B6Auaogge4G/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bp7Pf9oHon2/