Home ShowBiz Ky është kërcimi më i çuditshëm, Fifi dhe miku i saj do t’ju bëjnë të qeshni me lotë
Ky është kërcimi më i çuditshëm, Fifi dhe miku i saj do t’ju bëjnë të qeshni me lotë
0

Ky është kërcimi më i çuditshëm, Fifi dhe miku i saj do t’ju bëjnë të qeshni me lotë

0
0

Fifi është dalluar gjithmonë për natyrën e saj të drejtpërdrejtë ku e shohim shpesh të shprehë hapur mendimin e saj për çdo gjë.

Ajo gjithashtu është një person pa komplekse dhe si e tillë nuk e ka problem edhe të kërcejë në mes të rrugës dhe madje kërcimin më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë.

Në një video të postuar në instagram, këngëtarja shfaqet së bashku me një mikun e saj duke kërcyer.

Ky lloj kërcimi është sa i çuditshëm aq edhe qesharak dhe do t’ju bëjë të qeshni me lotë.

Krahas videos këngëtarja shkruan: “Pasha robt, shoqe si unë kurrë nuk ki me gjet”, ndërsa i fton të gjithë të bëjnë tag miqtë e tyre.

Link: https://www.instagram.com/p/B7Tg5vlgheB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5i5UoLg9uH/