Home ShowBiz Dokumenton shtatëzaninë me fotot më të bukura, Fatma na emocionoi
Dokumenton shtatëzaninë me fotot më të bukura, Fatma na emocionoi
0

Dokumenton shtatëzaninë me fotot më të bukura, Fatma na emocionoi

0
0

Fatma dhe Alfio janë në pritje të fëmijës së parë i cili pritet të vijë në jetë shumë shpejt, pasi moderatorja është në muajin e fundit të shtatëzanisë.

Ajo ka postuar në instagramin e saj një përmbledhje të fotove të realizuara që nga muaji i parë e deri tek i nënti duke zbuluar hap pas hapi transformimin e trupit të saj.

“9 muaj përgatitje për të rënë në dashuri për gjithë jetën”, shkruan Fatma krahas kolazhit të veçantë të fotove një ide shumë e veçantë dhe mjaft emocionuese për këdo që pret të bëhet nënë për herë të parë.

Fëmija i parë i çiftit do të jetë një djalë dhe lajmin si për shtatëzaninë edhe për gjininë e fëmijës e ka dhënë vetë Fatma në instagramin e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/B7Td6EthvL0/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2zbH_-B_QT/