Home ShowBiz Duke u puthur me yllin e Realit, modelja e njohur sapo konfirmoi romancën me futbollistin
Duke u puthur me yllin e Realit, modelja e njohur sapo konfirmoi romancën me futbollistin
0

Duke u puthur me yllin e Realit, modelja e njohur sapo konfirmoi romancën me futbollistin

0
0

Ylli i Realit të Madridit Luca Jovic dhe modelja serbe Sofia Milovic sapo kanë konfirmuar zërat për një lidhje mes tyre.

Modelja ka postuar në instagram disa foto me futbollistin nga udhëtimi i tyre në Romë, ku duken shumë të dashuruar së bashku.

“Nga Roma me dashuri”, shkruan modelja në fotot ku ka bërë tag edhe futbollistin.

Të njëjtën foto e ka postuar në instagramin e tij edhe Luca, shoqëruar me një zemër.

Fotot e tyre së bashku kanë shkaktuar reagime nga më të ndryshmet sidomos nga fanset femra të futbollistit të cilat me siguri duhet të jenë mërzitur që tashmë ai nuk është më i lirë dhe që e ka bërë më në fund publike historinë e tij të dashurisë me modelen e njohur.

View this post on Instagram

From Rome with 💓 @lukajovic

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8bu00sIxiA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6ZGF_Uo5Mi/