Home ShowBiz “Edhe by..a ime është më e famshme se ty”, shokon Morena me deklaratën dhe videon provokuese
“Edhe by..a ime është më e famshme se ty”, shokon Morena me deklaratën dhe videon provokuese
0

“Edhe by..a ime është më e famshme se ty”, shokon Morena me deklaratën dhe videon provokuese

0
0

Këngëtarja Morena Taraku është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht video dhe foto provokuese ku ekspozon format e saj perfekte.

Këtë fillim viti këngëtarja bëri disa ditë pushime në Tajlanë, ndërsa më pas në një vend me dëborë ku nuk munguan fotot e videot me bikini apo të brendshme ku këngëtarja ekspozonte të pasmet.

Së fundmi ka publikuar një tjetër video ku shfaqet vetëm me të brendshme në dëborë duke ekspozuar totalisht të pasmet siç ka bërë me disa foto e video të postuara së fundmi.

Por ajo që na ka bërë më shumë përshtypje është deklarata e saj krahas videos.

Këngëtarja shkruan se mund të ishte bërë video edhe nga përpara, por pozicioni ishte i keq, ndërsa më pas shkruan në anglisht: “Edhe b.tha ime është më e famshme se ti”.

Nuk e dimë kujt i drejtohet këngëtarja me këtë deklaratë, por sigurisht që nuk kanë munguar komentet e shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj në instagram mes të cilave edhe shumë komente pikante.

Link: https://www.instagram.com/p/B8eUG8bF0el/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6BdM9DF_X-/