Home Tag "morena taraku"

Morena Taraku ia ndjen mungesën…

0
Këngëtarja simpatike e cila po shijon në momentin suksesin e këngës së saj më të re në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun “Dashni”, duket që ka pasur dje një moment dobësie. Një moment nga ata që kaplohemi nga dhimbja kur na mungon një person i zemrës. E pikërisht Morenës i ka munguar shumë mamaja e saj […]

Morena Taraku zbulon super-bashkëpunimin, me një nga legjendat e muzikës shqipe

0
Ajo është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram. Pozat provokuese të këngëtares Morena Taraku nuk kalojnë pa marrë vëmëndjen e fansave, por së fundmi këngëtarja i ka suprizuar ato me bashkëpunimin me këngëtarin e njohur Sabri Fejzullahu. Dhe mëqënesë të gjithë janë kurioz se si […]

Heq gjithçka Morena Taraku. Publikon foton provokuese topless

0
Morena Taraku është ndër femrat më të ndjekura, kjo edhe falë guximit që ajo ka për të pozuar provokueshëm në rrjetet sociale. Krahas projekteve artistike, lidhja e saj afatshkurtër me një biznesmen iranian e ka sjellë shpesh në vëmendje e medias Morenën. Mirëpo përpos kësaj këngëtarja ka tërhequr vëmendje ditën e sotme me anë të një […]

Morena Taraku bëhet për spital. Çfarë i ka ndodhur këngëtares?

0
Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku së fundmi u vu në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të ndarjes së saj me miliarderin nga Teherani. Mirëpo përpos kësaj këngëtarja ka tërhequr vëmendje ditën e sotme me anë të një postimi që ka bërë në Snapchat. Morena ka publikuar një foto nga dhoma e një spitali, […]

Surpizohet Morena Taraku, merr një dhuratë të veçantë nga FFK

0
Morena Taraku është njëra nga personazhet më të përfolura shqiptare e cila njihet për jetën luksoze që bën. Këngtarja kësaj radhe ka ndarë një postim me ndjekësit, e cila ka treguar se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës). Morena ka falënderuar ekpin e Kosovës për dhuratën e bërë. Në fanelë sigurisht është […]

Të ketë gjetur dashurinë e re? Ja çfarë publikon Morena Taraku

0
Morena Taraku është përfolur gjatë për lidhjen e saj me miliardierin nga iranian Sasha Sobhani, dhe më pas me shpejtësi filloi të ndihet dhe pesha e spekulimeve se dyshja i ka dhënë fund raportit të tyre. Mirëpo së fundmi ajo i ka habitur të gjithë fansat teksa ka postuar një foto në Instastory. Ora 03:44 dhe […]

Morena Taraku publikon foton me gjysmën tjetër të saj. Zbuloni kush është

0
Sot mamaja e këngëtares së njohur Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse. Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së nënës së saj të ndjerë. “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë. Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej […]