Home Tag "morena taraku"

Morena nën aksesorët e shtrenjtë thotë se është e pamundur…

0
Morena Taraku është duke u bërë gati për angazhimet e saj që do t’i vërshohen ditëve në vijim. Ajo duke treguar luksin që posedon ka thyer çdo limit në Instagram. Tashmë të gjithë e dinë që ajo gëzon një jetë të shtrenjtë dhe shumë të bukur. E veshur e tëra me aksesorë të shtrenjtë ajo […]

Morena vë në pah disa aksesorë shumë të shtrenjtë të saj

0
Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, madje ajo asnjëherë nuk heziton që këtë jetë të shtrenjtë ta shpërndajë edhe në rrjete sociale. Ajo këtë here përmes një fotoje në Instagram ka treguar disa gjëra të saj të markës “Chance dhe Chanel”, marka këto të njohura në gjithë botën. Nuk po vërehet qartë se […]

Morena ndezë “instastory-n”. Sa hot dhe seksi duket

0
Këngëtarja Morena Taraku nuk ndalet së qenuri aktive në instagram. Ajo para pak orësh ka postuar disa fotografi të sajat në të cilat duket shumë hot dhe seksi në të njëjtën kohë. Në foton e parë ajo ka pozuar përmes një filteri të aplikacionit “snapchat”, ndërsa në fotot e tjera ka vënë në pah veshjet […]

E pabesueshme, Morena bën gjimnastikë me karikuesin e telefonit

0
Bukuria dhe sharmi i saj e bëjnë atë të jetë shumë e veçantë dhe tërheqëse. Përveç skenës muzikore, ajo edhe në përditshmërinë e saj tregon një aparencë shumë unike me veshje të bukura. Eshtë vënë re dhe është diskutuar shpesh jeta e saj luksoze, por edhe pse mes luksit Morena di të jetë edhe e […]

Morena Taraku vë në dukje të brendshmet e saj

0
Ka shumë detaje të cilat njerëzve nuk iu bien në sy. Ato detaje ndonjëherë dinë të jenë thumbuese dhe të qëllimshme. Nëse di t’i shfrytëzosh këto detaje mund të kesh mundësinë që mediat rozë të shkruajnë për ty, por në të njëjtën kohë edhe t’i bësh njerëzit të flasin rreth teje. Ajo në një foto […]

Për çfarë ka nevojë Morena Taraku?

0
Morena Taraku përmes një fotografie në instagram ka treguar se për çfarë ka më së shumti nevojë. Ajo në këtë foto ka prezantuar qenushin e saj për të cilin ka hapur edhe Instagram. Është e çuditshme por qenushi i tij me emrin “Moi” ka arritur të grumbullojë në Instagram mbi 10 mijë ndjekës. Morena në […]

Morena Taraku kërkon diçka nga ndjekësit e saj

0
Morena Taraku njihet për stilin dhe veshjen e sa unike,  gjë që e bën të dallohet nga artistët e tjerë. Ajo në një fotografi që postuar në llogarinë e saj personale në instagram duket mjaft bukur dhe elegante. E veshur me të zeza ajo ka pozuar në një ambient me drita ku fytyra i ka […]