Home ShowBiz Ndryshon krejtësisht look Muharrem Ahmeti
Ndryshon krejtësisht look Muharrem Ahmeti
0

Ndryshon krejtësisht look Muharrem Ahmeti

0
0

Këngëtari shumë i dashur për publikun Muharrem Ahmeti na ka surprizuar sot. Jemi mësuar shpesh të shikojmë tek femrat ndryshim rrënjësorë look-u sepse femrat e kanë të nevojshme që herë pas herë të ndryshojnë për tu dukur të bukra dhe tërheqëse gjatë gjithë kohës.

Ka ndryshuar krejtësisht look sot Muharrem Ahmeti. Ai ka lënë mjekërr dhe ka ndryshuar gjithashtu edhe modelin e flokëve.

Foto është postuar nga vet Muharremi dhe nuk duhet humbur:

View this post on Instagram

✌♥️

A post shared by Muharrem Ahmeti Original (@muharremahmetioriginal) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8pm3S8Fj0H/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B653xMcFJpT/