Home ShowBiz Pse Floriana Garo nuk e festoi ditëlindjen me bashkëshortin?
Pse Floriana Garo nuk e festoi ditëlindjen me bashkëshortin?
0

Pse Floriana Garo nuk e festoi ditëlindjen me bashkëshortin?

0
0

Ka festuar ditëlindjen e saj me një darkë luksoze por e shoqëruar nga mikeshat e saj më të ngushta. Në media kanë qarkulluar lajme pasi nuk pamë asnjë foto të Florianës me bashkëshortin në ditën e saj më të rëndësishme.

E në fakt të gjithë e dimë shumë mirë dhe nuk kemi pse të çuditemi pasi Floriana është shumë e rezervuar me fotot e saj me njeriun e zemrës. Ajo e dashuron atë pafund saqë e ruan si diçka të vyer në jetën e saj.

Se nuk pamë foto nuk do të thotë që Floriana ka festuar vetëm me mikeshat ditëlindjen. Kujtojmë që Floriana është bërë nënë për herë të dytë dhe gëzon linja perfekte trupore.

Foto e Florianës gjatë darkës së ditëlindjes:

View this post on Instagram

Birthday celebrations 🎊

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8n6xBTB753/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8j38TGBcNs/