Home ShowBiz Për shopping me tanga – Trendi më i ri zbulohet nga Morena
Për shopping me tanga – Trendi më i ri zbulohet nga Morena
0

Për shopping me tanga – Trendi më i ri zbulohet nga Morena

0
0

Këngëtarje tepër seksi Morena Taraku na zbulon gjithmonë risi të reja. Morena është tepër sensuale me postimet më të fundit në Instagram dhe shumë provokuese.

Gjithmonë ajo mundohet që të godasë. Po çfarë ka bërë së fundmi Morena?!

E kishit menduar ndonjëherë që të bënit shopping me tanga dhe më një xhup të shkurtër mbi vithe. Këtë gjë sapo e ka bërë Morëna Taraku.

Në foton e saj të fundit shikohet që sapo ka ardhur nga pazari me veshjen e tillë dhe me duart ë mbushura plot me qese. Kjo gjë nuk do të thotë që Morena ka dal në këtë mënyrë për Pazar, ajo thjesht mund të këtë bërë vetëm për një foto.

 

View this post on Instagram

😷

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/B83uM-elTQl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6BdM9DF_X-/