Home Lifestyle Jonida dhe Nora me të njëjtin fustan, kujt i ri më bukur…
Jonida dhe Nora me të njëjtin fustan, kujt i ri më bukur…
0

Jonida dhe Nora me të njëjtin fustan, kujt i ri më bukur…

0
0

Nora Istrefi ka realizuar së fundmi një set fotografik ku shfaqet në super formë.

Atë e kemi parë të pozojë fillimisht me një jumpsuit të zi mbas trupit, më pas shfaqet më sportive me xhaketë dhe xhinse, ndërsa së fundmi pozon me një fustan të gjatë ngjyrë bezhë.

Epo nëse ky fustan ju duket i njohur ju japim të drejtë, pasi më herët e ka veshur këngëtarja Jonida Maliqi.

Me të njëjtin fustan Jonida ka pozuar disa muaj më parë, ndërsa sot ja shohim të veshur Norës.

Të dyja duken shumë bukur me këtë fustan që vjen pas trupit dhe që ju thekson format këngëtareve.

Megjithatë se kujt i shkon më shumë po ju lëmë ju ta gjykoni duke ju sjellë fotot ku të dyja pozojnë me të njëjtin fustan.

Link: https://www.instagram.com/p/B31L86VHcpj/

Link: https://www.instagram.com/p/B9RewQ6pjdf/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B36cjgznx1s/https://www.instagram.com/p/B9Hi5FJJrfL/