Home Lifestyle Nora bën të vetin fustanin me çmimin marramendës, nuk do ta besoni sa ka kushtuar
Nora bën të vetin fustanin me çmimin marramendës, nuk do ta besoni sa ka kushtuar
0

Nora bën të vetin fustanin me çmimin marramendës, nuk do ta besoni sa ka kushtuar

0
0

Këngëtarja Nora Istrefi ka pozuar një ditë më parë me një fustan të gjatë pas trupit në ngjyrë ari që e tregonte në supër formë.

Fustani është i markës së njohur Alessandra Rich dhe nuk do ta besoni por kushton plot 3650 euro.

Faqja e njohur “What they Wearin”, ka publikuar një foto me fustanin e Norës dhe me çmimin marramendës.

Nora e ka shoqëruar këtë fustan me një palë vathë të gjatë me zemra në ngjyrë argjendi të cilat kanë kushtuar plot 465 euro.

Por duket se çmimi ja ka vlejtur pasi këngëtarja ka shkëlqyer në fotot e realizuara me këtë fustan ku ka ekspozuar linjat e saj perfekte.

Link: https://www.instagram.com/p/B9Ri_QEnqY6/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/