Home ShowBiz Kendall nuk i lë vend imagjinatës, modelja pozon gati e zhveshur
Kendall nuk i lë vend imagjinatës, modelja pozon gati e zhveshur
0

Kendall nuk i lë vend imagjinatës, modelja pozon gati e zhveshur

0
0

Modelja e njohur Kendall Jenner ka vendosur të ekspozojë format këtë herë me një palë bikini minimaliste.

Ajo nuk i lë shumë vend imagjinatës, ndërsa pozon me një bikini që i mbulon shumë pak pjesët intime duke ekspozuar kështu format e saj perfekte prej modeleje.

Kendall thotë se është e dashuruar pas këtij bikini i cili është një kombinim midis tre ngjyrave ku mbizotëron jeshilja.

Fotot e saj kanë tërhequr vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj në instagram të cilët i kanë konsideruar fotot e saj dhe vetë Kendall shumë të nxehtë.

View this post on Instagram

me and this bikini: a love story

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Link: https://www.instagram.com/p/B9SRXbSDi45/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B82fNK3DImo/