Home ShowBiz U ndanë përsëri, aktori i njohur nuk humbet kohë këtë herë
U ndanë përsëri, aktori i njohur nuk humbet kohë këtë herë
0

U ndanë përsëri, aktori i njohur nuk humbet kohë këtë herë

0
0

Këngëtarja Jessie J dhe aktori Channing Tattum janë ndarë sërish.

Ata u ndanë njëherë në fund të vitit që shkoi, por u ribashkuan vetëm pas një muaji, por duket se tashmë ndarja e tyre është më serioze.

Madje aktori është duke përdorur një aplikacion takimesh duke mos dashur të humbasë kohë pas ndarjes.

Një burim për “The Sun”, tha se ata të dy kanë mbetur miq pavarësisht se janë ndarë disa herë deri tani dhe madje kanë respekt për njëri tjetrin.

Ata e riprovuan në janar për ti dhënë një mundësi dashurisë së tyre, por që mesa duket nuk funksionoi.

Link: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/jessie-j-splits-channing-tatum-21812113

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/broken-heart-love-sad-14303/