Home ShowBiz Ronela dhe Zerka i japin fund.., ja detajet që tregojnë ndarjen
Ronela dhe Zerka i japin fund.., ja detajet që tregojnë ndarjen
0

Ronela dhe Zerka i japin fund.., ja detajet që tregojnë ndarjen

0
0

Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies mes tyre.

Ata janë duke qëndruar të ndarë në karantinë, Zerka ndodhet në Korçë ndërsa Ronela në Tiranë.

Këngëtari ka festuar dje ditëlindjen dhe ajo që të biente në sy ishte mungesa e urimit nga ana e Ronelës.

Ndërkaq nga një kontroll në llogaritë përkatëse shohim se ata të dy nuk e ndjekim më njëri tjetrin në instagram.

Mesa duket karantina e paska ndarë çiftin edhe pse deri tani asnjë prej tyre nuk ka konfirmuar gjë.

View this post on Instagram

#ageisjustanumber 🎂

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Link: https://www.instagram.com/p/B_nvrzPHYn9/

Link: https://www.instagram.com/p/B_p202lFEJ7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-xPueCnnV9/https://www.instagram.com/p/B-9YaDFl4oQ/