Home ShowBiz Nuk kanë fund trëndafilat e kuq, Dragos surprizon Angelën për ditëlindje
Nuk kanë fund trëndafilat e kuq, Dragos surprizon Angelën për ditëlindje
0

Nuk kanë fund trëndafilat e kuq, Dragos surprizon Angelën për ditëlindje

0
0

Modelja shqiptare Angela Martini feston sot 34 vjetorin e lindjes dhe surprizën më të bukur e ka marrë nga bashkëshorti.

Dragos i ka dhuruar Angelës një tufë gjigande me trëndafila të kuq të cilat është e vështirë ti numërosh.

Ajo ka postuar në instagram tufën me trëndafila me gjithë pusullën që mban emrin e saj.

Angela ka treguar gjithashtu edhe tortën me çokollatë sipër së cilës shkruhej “Gëzuar ditëlindjen zemër”, një tjetër dhuratë nga bashkëshorti.

Modelja ka shpërndarë në instastory mesazhe të shumta urimi nga miqtë dhe fansa të saj.

Link: https://www.instagram.com/angela_martini/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BppmoRjnsbG/