Home ShowBiz Dj Sardi drejt martesës.. me këtë foto vërtetoi çdo dyshim
Dj Sardi drejt martesës.. me këtë foto vërtetoi çdo dyshim
0

Dj Sardi drejt martesës.. me këtë foto vërtetoi çdo dyshim

0
0

Dj Sardi e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias jetën private.

Atë nuk ka postuar asnjë foto ku të shfaqet me partneren me përjashtim të disa ditëve më parë kur u shfaq nga plazhi, por edhe në këtë rast nuk e zbuloi identitetin e saj.

Ndërkaq duket se gjërat për të janë bërë serioze.

Vetë Sardi gjatë një interviste në “Ora News”, la të nënkuptohej se diçka po ndodhte në jetën e tij private e ndoshta e kishte hedhur hapin e rëndësishëm në jetë.

Ndërsa së fundmi ai ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me një unazë fejese në dorë e cila është shumë e dukshme dhe i ka bërë përshtypje fansave të tij.

Megjithatë Dj Sardi nuk ka preferuar të tregojë diçka më tepër lidhur me partneren duke e mbajtur mister identitetin e saj.

View this post on Instagram

Buke, djath, domate ne 🏝

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAk28QAjmAR/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-CoFmbFUAN/