Home ShowBiz Karantina ndan një tjetër çift të famshëm, aktori i njohur ndahet nga partnerja
Karantina ndan një tjetër çift të famshëm, aktori i njohur ndahet nga partnerja
0

Karantina ndan një tjetër çift të famshëm, aktori i njohur ndahet nga partnerja

0
0

Aktori i njohur turk Çaglar Ertugrul është ndarë nga partnerja e tij pas tre vitesh lidhje.

Burime pranë çiftit bëjnë me dije se aktori i njohur i disa serialeve të famshme turke është larguar nga banesa ku po qëndronin së bashku gjatë gjithë periudhës së karantinës.

Aktori dhe partnerja e tij Kayla Manukyan u njohën gjatë xhirimeve të serialit “ Zonja Fasilet dhe të bijat”, ku Kayla ishte në rolin e kostumografes dhe qëndruan bashkë për gati 3 vjet, por sipas mediave turke nuk e përballuan dot karantinën.

Sipas zërave të fundit mendohet që shkak në fakt mund të jetë bërë aktorja e njohur Meryem Yzerli e famshme për rolin e Hyrrem në serialin “Sulltani i madhërishëm”.

Aktorja sipas mediave turke është mrekulluar nga talenti dhe pamja e aktorit dhe kanë nisur të flasin fillimisht si miq, por më pas duket se gjërat kanë ndryshuar dhe dyshohet se mes tyre mund të ketë lindur diçka e cila ka shkaktuar edhe ndarjen mes çiftit megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve dhe ende nuk dihet e vërteta e ndarjes së tyre.

Link: https://www.instagram.com/p/B962uK_pB4W/

Burimi i lajmit: https://www.sabah.com.tr/magazin/2020/06/03/afili-askin-keremi-caglar-ertugrul-sevgilisi-kayla-manukyani-meryem-uzerli-icin-mi-birakti?paging=4

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/broken-heart-love-sad-14303/