Home ShowBiz Mc Kresha bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë vogëlushja Iza
Mc Kresha bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë vogëlushja Iza
0

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë vogëlushja Iza

0
0

Reperi Mc Kresha është bërë baba për herë të parë pas ardhjes në jetë të vajzës së tij.

Njoftimin e ka dhëne i ati i bashkëshortes së Kreshës, Erzinës përmes një statusi në Facebook ku shkruan: “Mirë se erdhe në jetë Iza! Jeta jote qoftë e bekuar nga Zoti veç me të mira, por edhe stuhitë e jetës kurrë mos të lakofshin”

Vogëlushja ka lindur gjatë ditës së djeshme, por babai i Erzinës i ka njoftuar miqtë dhe ndjekësit e tij vetëm pak minuta më parë.

Kujtojmë se ishte ai që zbuloi pak kohë më parë emrin e vogëlushes përmes disa fotove ku tregoi për herë të parë se vogëlushja do të quhet Iza.

Erzina dhe Kresha ende nuk kanë postuar diçka lidhur  me ardhjen në jetë të voglëlushes.

Ata të dy u martuan disa muaj më parë në një ceremoni shumë të veçantë ku nuk munguan personazhe të njohur dhe familjarë të çiftit të cilët krijuan një atmosferë shumë të veçantë.

ximi shehu

Link: https://www.facebook.com/shehson60

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6LIChkggvtCxsG94hIgv7kvB2VLlX_77BGl7o0/