Home ShowBiz Super ditëlindje në buzë të detit, Alba tregon momentet e veçanta nga festa
Super ditëlindje në buzë të detit, Alba tregon momentet e veçanta nga festa
0

Super ditëlindje në buzë të detit, Alba tregon momentet e veçanta nga festa

0
0

Festat e ditëlindjes në buzë të detit sidomos në këtë periudhë janë kthyer vërtetë në modë.

Shumë personazhe të njohur i kemi parë të festojnë ditëlindjet e tyre buzë detit me miq dhe të afërm në një atmosferë shumë të veçantë.

Në të njëjtën mënyrë ka festuar ditëlindjen e saj edhe balerina Alba Hoxha e cila së bashku me miqtë e saj ka organizuar një festë të veçantë buzë detit për 25 vjetorin e lindjes.

Në ditëlindjen e saj nuk mungoi muzika, atmosfera e veçantë, argëtimi mes miqve dhe dhuratat e shumta.

Alba ka postuar në instagram disa tufa gjigande me trëndafila të kuq ndërsa shkruan: “Ai momenti kur ditëlindja zgjat një javë”

Link: https://www.instagram.com/p/CBc8JJhAlFE/

Link: https://www.instagram.com/albahoxha1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz0pQf6ANI9/