Home ShowBiz “Njeriu më i bukur mbi dhe…”, Besa prezanton për herë të parë motrën e vogël
“Njeriu më i bukur mbi dhe…”, Besa prezanton për herë të parë motrën e vogël
0

“Njeriu më i bukur mbi dhe…”, Besa prezanton për herë të parë motrën e vogël

0
0

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka prezantuar për herë të parë motrën e saj të vogël.

Ajo ka postuar në instagram një foto të Erës ndërsa i dedikon asaj fjalët më të bukura.

Motra më e vogël e këngëtares ka tipare shumë të këndshme dhe vëmë re njëfarë ngjashmërie me këngëtaren.

Krahas fotove ku ajo pozon në bregdet përgjatë perëndimit të diellit Besa shkruan: “Oh njeriu më i bukur mbi dhe” shoqëruar me një zemër të kuqe, ndërsa bën tag në postim motrën.

Motra e këngëtares ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të Besës të cilët e kanë komplimentuar për tiparet e saj karakteristike.

View this post on Instagram

Oh njeriu më i bukur mbi dhè ☺️❤️ @erakokedhima

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBgR5XljKAZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4sYzWIBFZx/