Home ShowBiz Publikohet biseda private mes Ermalit dhe Elvanës, nuk do ta besoni si i flet ajo Ermalit
Publikohet biseda private mes Ermalit dhe Elvanës, nuk do ta besoni si i flet ajo Ermalit
0

Publikohet biseda private mes Ermalit dhe Elvanës, nuk do ta besoni si i flet ajo Ermalit

0
0

Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata kanë një miqësi shumë të mirë me njëri tjetrin dhe këtë e kanë vërtetuar që prej realizimit të filmit ku kanë luajtur së bashku.

Aktori ka publikuar në instagram një mesazh që i ka dërguar Elvana në një foto të Joelit bashkë me qenin.

“Sa i mirë o Zot, Joeli si Ami, qeni si ty”, shkruan Elvana krahas fotos, ndërsa Ermali e ka shoqëruar me disa emoji që qeshin me lot.

Ketë mesazh të Elvanës, Ermali e ka bërë publik ndërsa me humor shkruan: “Skandal, zbulohet biseda, ja pra miq, ja bullizmi i Elavana Gjatës në mesazhe”

Ky postim ka shkaktuar të qeshura mës miqve dhe fansave të aktorit të cilët kanë reaguar me humor lidhur me këtë situatë.

Link: https://www.instagram.com/p/CBs621sj-Ye/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-moor0DJqY/,https://www.instagram.com/p/B-moor0DJqY/