Home ShowBiz Në kopertinën e revistës italiane, modelja shqiptare në foto të nxehta
Në kopertinën e revistës italiane, modelja shqiptare në foto të nxehta
0

Në kopertinën e revistës italiane, modelja shqiptare në foto të nxehta

0
0

Modelja Angela Martini prej vitesh tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikes së bashku me bashëshortin e saj, biznesmenin rumun Dragos Savulescu.

Ajo është gjithnjë aktive në rrjetet sociale me foto ku shfaqet joshëse dhe në formë perfekte.

Këtë herë modelja shqiptare shfaqet në kopertinën e revistës së famshme italiane “Cleon Italia”.

Modelja pozon në një yaht veshur me një fustan të shkurtër të bardhë, ndërsa e quajnë: “Një perlë në detin e Sardenjës, e bukur si dielli”.

View this post on Instagram

Photo by @eugenioqose 🌞

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CB3kCvPH3vJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0G5U5wiN0C/